Hefboom gaat digitaal

De afgelopen maanden hebben onze klanten via een enquête kunnen duidelijk maken wat ze van Hefboomnieuws vinden en hoe ze wensen geïnformeerd te worden. Hieruit blijkt dat organisaties vooral op zoek zijn naar meer gerichte informatie. En als het even kan, wordt die informatie digitaal aangeboden.

De mening van onze klanten valt niet in dovemansoren:
  1. Het papieren tijdschrift, Hefboomnieuws, verdwijnt.
  2. In de plaats verschijnt vanaf 2011 een driemaandelijkse e-brief. De inhoud ervan is afgestemd op ieders interesseprofiel. Managers en bestuurders schrijven zich bijvoorbeeld in voor beleidsinformatie, personen met een financiële functie voor artikels omtrent financiering.
  3. Relevante updates brengen we via tussentijdse nieuwsflashes.

Uitschrijven op e-brief en nieuwsflash is op elk moment mogelijk.

> Registreren voor de e-brief
> Registreren voor de nieuwflash

Allicht zijn nog andere mensen in uw organisatie geïnteresseerd – het hoofd van de financiën bijvoorbeeld, of de medewerker kwaliteitszorg bijvoorbeeld. Schrijf ook hen in of nodig ze uit om hun gegevens door te sturen.

 

    aandeel-
    houdersbrief

    Nieuwsbrief voor de aandeelhouders >>

    Hefboomnieuws

    Nieuwsbrief over de dienstverlening van Hefboom aan sociale en duurzame ondernemingen >>